Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Sep 03, 2017 1:29 am

Numele tău din joc: Roonie sexosu
Sugestie/Propunere: Sa se scoata barbutul ! Hai sa il lasam Metin2, clasic, sa se faca duele pe site ! asa cu barbutul intra un player nou azi, doneaza 100 euro, a 2-a zi se lasa ca a pierdut barbut ! Daca s-ar scoate barbutul, toata lumea ar face duel pe site, asta ar fi singura optiune ! Si asa vei vedea arhani plin de playeri la set, templu, v1, giganti. cum era inainte, nu ca acum, putin peste pustiu ! Cu duel pe site castiga care e mai bun, si toti or sa munceasca sa devina mai buni si o sa munceasca si in real sa ii doneze la bluita cascaval.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Ar fi mai super , mai ok, daca s-ar lasa doar duel pe site, si asa nu s-ar mai lasa alti playeri ! Va rog daca va dati cu parerea sa argumentati de ce pro si de ce contra ! Ai inteles Kaisen ?

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Ultima oară modificat Dum Sep 03, 2017 1:34 am de către Roonie, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Dum Sep 03, 2017 1:31 am

Meyrem
Pro, cum am spus la BUZZ, din cauza barbutului se lasă playerii.
Imagine
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Sep 03, 2017 1:35 am

NoNNeI scrie:NoNeIIsHere
CONTRA
Barbutul este un joc optional.Nu un eveniment creat de STAFF.Deci nu e nimeni obligat sa joace.Daca are sange în....şi vrea sa joace ,e alegerea numai şi numai a respectivului.Nu văd rostul duelelor pe site.Membrii staff sunt putin pentru a asista la asemenea dueluri pe site.
Ehee my bro, de asta exista topic Recrutare stafff
Avatar utilizator
MrRedKnight
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Lun Feb 13, 2017 3:51 pm

Dum Sep 03, 2017 1:36 am

MrRedKnight
Contra
Nu sunt de acord cu tine, toata lumea se plange ca n-are site, dar cu barbutul te poti ridica, plus ca fiecare care joaca barbut joaca pe propria raspundere daca nu stii cand sa te opresti asta e.
Imagine
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Sep 03, 2017 1:38 am

MrRedKnight scrie:MrRedKnight
Contra
Nu sunt de acord cu tine, toata lumea se plange ca n-are site, dar cu barbutul te poţi ridica, plus ca fiecare care joaca barbut joaca pe propria raspundere daca nu stii cand sa te opresti asta e.
Fratiuc, tocmai de asta, nu stiu cand sa se opreasca, si ce ai prefera ? sa facem duel pe site, asa ar fi super, ssau dam barbut frate, pierdem tot, ne lasam si joci singur .. Noroace frt
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Sep 03, 2017 1:39 am

NoNNeI scrie:
Sebi2 scrie:
NoNNeI scrie:NoNeIIsHere
CONTRA
Barbutul este un joc optional.Nu un eveniment creat de STAFF.Deci nu e nimeni obligat sa joace.Daca are sange în....şi vrea sa joace ,e alegerea numai şi numai a respectivului.Nu văd rostul duelelor pe site.Membrii staff sunt putin pentru a asista la asemenea dueluri pe site.
Ehee my bro, de asta exista topic Recrutare stafff
Ehee my bro,de asta exista şi cineva care spune " Cerere respinsa.Topic închis" =))))))))))
Eu nu am nimic in potriva, poate sa respinga si pe ma-sa lu mary de la mine din pat, dar faza e ca, nu vor mai fi playeri, si asa nu vor mai fi samancute .. nu mai avem web :(((((((((((((((((((
Avatar utilizator
Moonlight
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Mar Apr 12, 2016 8:52 pm

Dum Sep 03, 2017 1:42 am

NoNNeI scrie:NoNeIIsHere
CONTRA
Barbutul este un joc optional.Nu un eveniment creat de STAFF.Deci nu e nimeni obligat sa joace.Daca are sange în....şi vrea sa joace ,e alegerea numai şi numai a respectivului.Nu văd rostul duelelor pe site.Membrii staff sunt putin pentru a asista la asemenea dueluri pe site.
Contra, de acord.
Imagine
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Sep 03, 2017 1:43 am

Moonlight scrie:
NoNNeI scrie:NoNeIIsHere
CONTRA
Barbutul este un joc optional.Nu un eveniment creat de STAFF.Deci nu e nimeni obligat sa joace.Daca are sange în....şi vrea sa joace ,e alegerea numai şi numai a respectivului.Nu văd rostul duelelor pe site.Membrii staff sunt putin pentru a asista la asemenea dueluri pe site.
Contra, de acord.
Pai pe tine te doar la pateu, tu pierzi, sau hai sa zicem ca nu joci, dar ai bagat putin prastia in actiune si agati imediat site .. Eu n-am din ce face prastie ca tine .. :(((
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Dum Sep 03, 2017 1:48 am

NoNNeI scrie:
Sebi2 scrie:
NoNNeI scrie: Ehee my bro,de asta exista şi cineva care spune " Cerere respinsa.Topic închis" =))))))))))
Eu nu am nimic în potriva, poate sa respinga şi pe ma-sa lu mary de la mine din pat, dar faza e ca, nu vor mai fi playeri, şi asa nu vor mai fi samancute .. nu mai avem web :(((((((((((((((((((
Mor =))))) rad cu lacrimi jur =)))) Cica " Nu mai avem web" Esti bun.+1 =)))
+0 fraieree de se respinge propunerea, vom fi cu totii +0. Daca ma intelegi tu ..
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Sep 03, 2017 1:54 am

Nu te obliga nimeni sa joci barbut. Propunere respinsa.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis