Propunere Staff

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Mar Feb 16, 2016 3:19 pm

Numele tau din joc : Stil
Sugestie/Propunere : Propun ca la regulile deja existente in sectiunea Recrutare Staff sa se adauge o regula care sa fie in felul urmator . Pe langa cele 14 intrebari care sunt obligatorii intr-o cerere pentru Echipa Jocului , sa fie un al 15-lea subpunct in care sa se ceara print cu minutele jucate pe svr . Consider ca minutele in joc sunt foarte importante cand vine vorba de un GM . Oricine poate sa faca o prezentare in care sa spuna ca e bun , ajutator , rabdator , milostiv si cate alte chestii , dar acest print cu minutele in joc ar fi un fel de mini-garantie a celor spuse in cerere . Si pana la urma un GM trebuie sa cunoasca jocul inainte sa primeasca GM , nu pe parcurs . Nu cred ca e corect ca cineva cu 10-20-30-40 k minute sa faca cerere si sa fie respins , iar un necunoscut sa faca cerere , sa fie primit si sa nu fi jucat nici macar 1 k minute pe svr . Bineinteles , daca ma intrebati pe mine eu as pune minim 10 k minute , pentru ca 10.000 minute = 166 ore = 6,9 adica sa spunem 7 zile ( 1 saptamana jucata non-stop ) cred ca e timpul potrivit in care poti sa inveti totul despre svr , despre regulament si poti sa te faci placut jucatorilor .
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta?: In acest fel am putea avea un staff mult mai competent .
Avatar utilizator
Aacayipsin
Începător
Începător
Mesaje: 141
Membru din: Vin Feb 12, 2016 5:02 pm
Oraş: Am 4 vile 4 orase.
Status: I'm omnipotent.
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: NingeaGad

Mar Feb 16, 2016 3:33 pm

6,9. You..... I like you. ;) ;) ;) ;) ;) :lol: :lol:
Cat despre cerere, mi se pare, sincer, irelevanta chestia asta. Sa fim seriosi, odata ce-ai jucat un server de metin, le cunosti pe toate (acum ca pe unu in loc de beta se evolueaza altceva si chestii d-astea marunte e partea a 2-a). Dar sa zicem PRO...
nr1 ningea intergalactique va las aici trofeele:
ImagineImagine
astept adveresar pe ningea, veniti 2vs1, ca 1vs1 n-aveti sanse, va dau sub 0.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Feb 16, 2016 4:21 pm

Salut, e bună propunerea ta, dar 10k minute e prea mult, să se pună gen 2k minute cum era înainte pentru că dacă ai jucat pe un server pvp înainte cunoști serverul, evoluțiile şi chestiile astea, nu sunt mare lucru, nu e server pvm să ştii fiecare drop.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Ionuttt
Începător
Începător
Mesaje: 126
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:11 am

Mar Feb 16, 2016 4:22 pm

Pro, dar 10k minute e prea mult pentru un server pvp.
Avatar utilizator
Ella.B
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Mar Feb 09, 2016 3:18 pm

Mar Feb 16, 2016 4:29 pm

Contra.
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Mar Feb 16, 2016 4:54 pm

PRO.
Avatar utilizator
Faylinn
Începător
Începător
Mesaje: 76
Membru din: Mar Feb 16, 2016 8:18 pm

Mar Feb 16, 2016 8:20 pm

Pro.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Vin Feb 19, 2016 1:26 am

Propunere buna
Minim 3k minute jucate.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis