Metin2 PvP Server MT2

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
DownOnMe
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 10:59 pm

Mar Iul 17, 2018 2:36 am

Numele tău din joc: DownOnMe
Sugestie/Propunere: propun ca bonusurile de pe colierul si bratara obisnuita, respecitv 20% critic si 30% patrundere sa fie existente si pe cele site, daca nu in totalitate, macar 10% respectiv 20%. Eu unul nici macar nu folosesc itemele site, pentru ca cel putin colierul e total inutil. Iti da 600-700 dmg in plus pe skill, dar in loc de 2,7k hit vei da aproape mereu 700 pe hit, deoarece pierzi o gramada de patrundere. Iar per total, pur si simplu nu se merita sa-l porti. De critica te mai lipsesti cumva, dar pe un sv de genul asta hiturile conteaza foarte mult, nu o sa pici pe nimeni doar din skilluri.
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Ar avea sens sa le porti si ar fi cu adevarat valoroase. Cel putin colierul e dezastru, si nu sunt singurul pe care il stiu ca alege sa nu-l foloseasca.

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana LF LastFight Clasic

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mar Iul 17, 2018 2:40 am

Contră
Ar fi prea de tot... sa aibe si rasa.respectivă +critică/pătrundere şi bonusurild care le mai adaugi tu... prea OP
Avatar utilizator
DownOnMe
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Iun 30, 2018 10:59 pm

Mar Iul 17, 2018 2:43 am

24kMagic scrie:Contră
Ar fi prea de tot... sa aibe si rasa.respectivă +critică/pătrundere şi bonusurild care le mai adaugi tu... prea OP
Nu mi se pare overpowered deloc. In momentul de fata sunt aproape la fel ca cele normale. Cum spuneam, ce castigi la skilluri pierzi enorm la hituri. Si sa nu mai vorbim daca vrei sa le folosesti la batai generale, acolo chiar nu-si au rostul.
Si nu trebie sa se puna neaparat 30% patrundere. Chiar si 15% ar fi de folos
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Mar Iul 17, 2018 8:15 am

Propunere respinsa!
Topic inchis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis