Propunere schimbare tag-uri

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Vin Apr 12, 2019 4:18 pm

Numele tău din joc: [2v2]Achen
Sugestie/Propunere: Propun ca numele la tag-uri sa se schimbe de exemplu cum este evenimentul 2vs2 pe rase si cel random de exemplu la ambele scrie Castigator 2v2

Propun ca sa fie o schimbare la acest tag ca sa facem o diferenta cine castiga evenimentul 2vs2 random sa scrie ''Castigator 2v2 Random'' si cine il castig pe rase sa scrie ''Castigator 2v2 Rase'' sau de exemplu ''Castigator 2v2 War'' ''Castigator 2v2 Ninja'' s.a.m.d
Si cu aparitia celui de al 2-lea king de pe server King-ul 2 sa se adauge un tag la castigarea lui special cum ar fii ''Winner Dojang'' sau ''Castigator Dojang'' si sa scrie in paranteze [WinDojang] sau [Dojang]
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?: Mai schimbam si noi titlurile astea clasice daca tot am adaugat si transmutatie, cianite si restul

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Vin Apr 12, 2019 4:21 pm

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
Contra.
Motiv: Nu are rost, încetează cu aceste propuneri inutile.
Imagine
Avatar utilizator
Rux
Începător
Începător
Mesaje: 81
Membru din: Mie Feb 27, 2019 6:59 pm
Oraş: Constanta
Status: idgaf anymore
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: I'm hopeless

Vin Apr 12, 2019 4:23 pm

Numele tău din joc: [2v2]Rux
Părere: pro
Motiv: mi se pare o idee ok ptc titlurile au ramas aceleasi doar cu mici schimbari
Imagine
Avatar utilizator
[RYDER]Klein
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Apr 12, 2019 7:35 pm
Oraş: Bucuresti
Status: SlimShady
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Vin Apr 12, 2019 7:36 pm

Numele tău din joc: [RYDER]Klein
Părere: CONTRA
Motiv: Esti penibil
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Apr 13, 2019 8:07 am

Numele tău din joc: Jawwad
Părere: Pro
Motiv: O idee bună, mai nou toţi au "Câştigător 1v1" chit că şi-au cumpărat tag-ul [REGE] de pe site :)) Ar trebui şters "Câstigător 1v1" de lânga nume şi ăla cu "Câştigător PvP" şi să fie lăsate doar la ăştia care chiar au câştigat eventul respectiv.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Mar Apr 16, 2019 1:55 am

Numele tău din joc: geKoREVINE
Părere: PRO
Motiv: Idem Jawwad
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Vin Apr 19, 2019 7:15 pm

Numele tău din joc: SelleRoyal
Părere:Pro/Contra Nu si are rost pentru ca odata ce tagurile pot fii vandute nu mai are nici un farmec... pe vremuri stiai cine lua pvp si era frumos pentru ca nu puteai sa l vinzi si era pe timp, are si emilut tag pvp acm:))) eu as scoate tagurile pentru ca strica imaginea serverului, ala cand intra si vede [Pikaciu]Motanul ce intelege ? server pokemon de donatii = nu joc pe asa ceva . Ar trebui refacut si DMG de jucatori care chiar joaca pvp nu de farmerii din map1 .
Motiv:
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Apr 27, 2019 1:19 am

Vom gasi o modalitate sa diferentiem playerii care au castigat un eveniment fata de cei care au cumparat un tag iar celor care au castigat un eveniment li se va retrage dreptul de a vinde tag-ul.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis