Propunere Voturi Miss&Mister

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
MihaelaCristina
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 17, 2019 2:26 pm
Oraş: Bucuresti
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Nu fac.

Vin Apr 26, 2019 1:11 am

Numele tău din joc: Mihaeela
Sugestie/Propunere: Voturi 50-50 Miss&Mister
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul : Pai multe :o3 nu ar mai da mesaje tuturor jucatoriilor după metin cu “ Buna dacă ai 5k ma poți ajuta cu un vot?” Adică e trist sa stai 72/72 (Atât tine perioada voturilor ) sa dai pm uri ca așa poate oricine sa se închidă in casa sa facă asta :ymdaydream: sugestia/propunerea ta?: Propun ca ediția viitoare de Miss&Mister sa voteze și STAFF-UL și sa fie 50%-50%pentru a se da titlul și premiul cui merită nu pe milogeala prin map 1 , acum se ia miss ul și mister ul cine da mai multe mesaje cu “ Salut/buna , ma poți ajuta și pe mine cu un vot la miss/mister dacă ai 5k minute te rog frumos , mulțumesc te pup “ , că de milogeala sa stea 24/24 on ca niște anti-sociali pot mulți dar aici e vorba de frumusete nu de cine cerșește mai mult , ați putea face un concurs și pentru asta ca văd ca multe au acest talent =)) Sper sa fie luata in considerare aceasta propunere sa nu se ajungă mai rau decât este deja .. Nu mai fiți :o3 că îmi e mila de rușinea vostră și e urat sa va știe lumea pe server “ Aia/Ăla care a luat miss/mister pe milogeală”

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Ultima oară modificat Vin Apr 26, 2019 1:27 am de către MihaelaCristina, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Vin Apr 26, 2019 1:17 am

Numele tău din joc: SelleRoyal
Părere: PRO! Voi participa si eu sa mi etalez frumusetea de ninja.
Motiv:
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Vin Apr 26, 2019 1:19 am

Numele tău din joc:No1LikeMe
Părere:Pro
Motiv:
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Apr 26, 2019 3:03 am

Propunere acceptata! O mica precizare, in loc de a opta pentru optiunea 50-50, optam pentru 100% STAFF. Asadar, staff-ul va alege miss si mr in proportie de 100% inclusiv in aceasta editie.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis