dmg

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Vin Apr 26, 2019 4:54 pm

Numele tău din joc: SelleRoyal
Sugestie/Propunere:Propun sa se refaca din nou DMG de la 0 si sa se scoate accesorile alea de se evoluau. Practic e patetic ce faceti, BM da 4k pe sfera si eu nu dau nici 1k pe ambuscada. Kepe fara suparare dar tu n ai treaba cu PvP stai doar map1 si la mesaje nu raspunzi, in concluzie apelez la Blue sa facem din nou DMG pt ca sistemul implementat de duel avansat nu ajuta daca 2/3 hituri is miss. De aia nu va vin jucatori noi ca faceti DMG dupa farmeri gen BUZZ, Takumi si mai sunt .
Cu ce crezi că ar îmbunătăţi jocul sugestia/propunerea ta?:

Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana

Website:

http://metin2lf.ro/
Avatar utilizator
MihaelaCristina
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mie Apr 17, 2019 2:26 pm
Oraş: Bucuresti
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: Nu fac.

Vin Apr 26, 2019 5:21 pm

Numele tău din joc: Mihaeela
Părere: Zice bine, e dmg-ul mult prea ridicat la BM
Motiv: Multi jucatori care si-ar dorii sa se apuce de server nu s-ar mai lasa din aceasta cauza .
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Apr 26, 2019 5:21 pm

Domnule SelleRoyal, tin sa va aduc la cunostinta faptul ca NU eu am facut dmg-ul raselor. Eu am facut dmg-ul armelor cianit. Va rog sa incetati cu aberatiile de genul “dau 1k pe ambuscada si sura BM da 4k pe sfera”. E evident ca tu, ninja lama fiind va trebui sa te bazezi mult mai mult pe hit intr-un duel vs BM. Nu vei avea niciodata skill-ul egal sau mai mare decat al unui BM, fapt ce se datoreaza protectiei acestuia. Referitor la aptitudinile mele PvP, as spune ca sunt cu mult peste ale dvs. avand in vedere experienta mea pe diferite rase, servere pe parcursul a 10 ani. Nu vorbi in necunostinta de cauza si termina cu aberatiile. Dmg-ul intradevar, nu este echilibrat la toate rasle iar eu o sa rezolv aceasta situatie in viitorul apropiat. Momentan, sa stiti si dvs. daca tot sustineti ca nu fac nimic, ma ocup de piata acestui server. Am in plan sa ridic piata considerabil. Dmg-ul va fi echilibrat dupa ce termin ce am de terminat cu piata. Sper ca am fost suficient de clar incat sa ma intelegeti si dvs. Daca aveti neclaritati, va astept in privat.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis