Propunere Miss&Mister

Ai o propunere care consideri că ar ajuta serverul sau forumul? Aici este locul unde o poţi expune.
Închis
Avatar utilizator
Doney
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Mar Mar 01, 2016 3:54 pm

Sâm Mar 26, 2016 11:43 pm

Numele tau din joc : Doney
Sugestie/Propunere : Salut, propunerea mea sta in felul urmator, sa nu voteze cei din staff miss si mister, tot playerii, dar sa fie altfel, sa sa aleaga cate 5 poze miss si mr (fara sa se precizeze numele din joc pentru a nu aparea "pilele"), la fiecare poze sa apara DOAR descrierea persoanala, iar playerii sa voteze.
Cu ce crezi ca ar imbunatati jocul sugestia/propunerea ta?: Asa nu ar mai fi probleme sa mai aiba toti 100 de cont-uri, nu mai zicea nimeni ca cei din staff fac discriminari, si ar fi mult mai ok asa pentru ca miss & mister s-ar face pe aspect si pe cea mai buna descriere (cum este si normal, nu ca x are mai multi prieteni decat y si are sanse mai mari sa castige). Si nu stiu daca ati observat, dar majoritatea au pus descrieri la misto, pentru ca se bazeaza pe ideea ca au multi prieteni sau mai multe cont-uri si pot castiga.
Avatar utilizator
Metin2 Player
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Mie Feb 03, 2016 5:47 pm

Dum Mar 27, 2016 12:10 am

contra, toţi pot vorbii între ei spunând că eu sunt x ; y din poză.




Lasă, tu staff-ul să decidă, nu cred că un membru din staff o să favorizeze pe x sau y.
Ultima oară modificat Dum Mar 27, 2016 12:20 am de către Metin2 Player, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Doney
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Mar Mar 01, 2016 3:54 pm

Dum Mar 27, 2016 12:19 am

Poent scrie:contra, toţi pot vorbii între ei spunând că eu sunt x ; y din poză.
Si crezi ca daca este pe votat este mai bine? Din contra, pe votat fiecare isi face cate 15-20 de cont-uri si nu mi se pare normal. Si cu staff iar nu e bine, pentru ca majoritatea cunosc pe cate cineva din echipa, si o sa se ajunga la cearta pentru ca toti o sa zica ca a iesit x sau y miss/mister pe pile. Asa cum zic eu, se vede cine a votat cu cont fake, pentru ca trebuie sa lase replay pentru a vota, plus ca se vede cine isi voteaza prietenii si cine voteaza corect.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Dum Mar 27, 2016 12:30 am

Doney scrie:
Poent scrie:contra, toţi pot vorbii între ei spunând că eu sunt x ; y din poză.
Si crezi ca daca este pe votat este mai bine? Din contra, pe votat fiecare isi face cate 15-20 de cont-uri si nu mi se pare normal. Si cu staff iar nu e bine, pentru ca majoritatea cunosc pe cate cineva din echipa, si o sa se ajunga la cearta pentru ca toti o sa zica ca a iesit x sau y miss/mister pe pile. Asa cum zic eu, se vede cine a votat cu cont fake, pentru ca trebuie sa lase replay pentru a vota, plus ca se vede cine isi voteaza prietenii si cine voteaza corect.
Staff-ul nu favorizeaza. E foarte greu de verificat cand voteaza 100 de oameni in cazul tau oricum.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Doney
Jucător
Jucător
Mesaje: 9
Membru din: Mar Mar 01, 2016 3:54 pm

Dum Mar 27, 2016 12:34 am

TheReaper scrie:
Doney scrie:
Poent scrie:contra, toţi pot vorbii între ei spunând că eu sunt x ; y din poză.
Si crezi ca daca este pe votat este mai bine? Din contra, pe votat fiecare isi face cate 15-20 de cont-uri si nu mi se pare normal. Si cu staff iar nu e bine, pentru ca majoritatea cunosc pe cate cineva din echipa, si o sa se ajunga la cearta pentru ca toti o sa zica ca a iesit x sau y miss/mister pe pile. Asa cum zic eu, se vede cine a votat cu cont fake, pentru ca trebuie sa lase replay pentru a vota, plus ca se vede cine isi voteaza prietenii si cine voteaza corect.
Staff-ul nu favorizeaza. E foarte greu de verificat cand voteaza 100 de oameni in cazul tau oricum.
Nu am zis ca favorizeaza, dar esti constient si tu ca dupa ce se alege Miss si Mister, tot srv o sa zica ca s-a favorizat, chiar daca nu e asa.
Avatar utilizator
zTN22
Începător
Începător
Mesaje: 80
Membru din: Mar Dec 08, 2015 2:22 pm

Dum Mar 27, 2016 10:35 am

Cerere respinsa. Deja e prea multa bataie de cap si se va relua sistemul de votare vechi.( STAFF-ul va vota ) Ca sa nu mai existe discutii.


T/C
Închis