Bătaie de joc

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Moonlight
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Mar Apr 12, 2016 8:52 pm

Vin Iun 30, 2017 10:27 pm

Numele tău din joc:Moonlight
Numele inculpatului:AkaStres
Motivul reclamaţiei:Incapabil, dă mute cui vrea
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii:
Alte detalii (Opţional):Mi-a dat mute 24 de ore pentru ''Incapabil'' ?! ASta chiar e bătaie de joc, toţi anonimii mă înjură pe strigă, o oră şi ceva, îi zic să facă ceva cu ei, nimic, se preface că plouă, le dă mute doar celor ce se bagă pentru mine.Vreau să mi se scoată mute-ul şi să se facă ceva cu acest incapabil dacă se opoate. Asta e nesimţire curată, nu ne mai trataţi ca pe ultimii oameni ! La această reclamaţie vreau să-mi răspundă Kepe sau Blue, mulţumesc !
aici puteţi privi că cei ce au înjurat în ultimul hal, non-stop pe chat n-au primit nimic, în schimb cei ce au spus unele lucruri minore au fost sancţionaţi
A da, şi încă ceva MAry a înjurat pe global de aia a primit mute 30 de minute, Aka verifică regulamentul.( Aka sau ceilalţi playeri vă poate confirma că a făcut asta )
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Vin Iun 30, 2017 10:51 pm

Membrii echipei au si alte lucruri de facut in afara de a fi atenti la chat. AkaStres era ocupat cu rundele de barbut in momentul in care a fost stresat de mai multi jucatori sa se uite pe chat. Puteai foarte usor sa le faci reclamatie pe forum si primeau toti in loc sa apelezi in mod constant la el cand ai vazut ca avea treaba. El a facut tot ce a putut in situatia in care trebuia sa fie atent si la barbut si sa va faca si voua pe plac.

Cei care nu au fost sanctionati anterior au fost acum.

Mute-ul tau ramane si e total justificat. Nu ai voie sa faci afirmatii de genul, vii direct cu reclamatie daca crezi ca un membru staff e incapabil.

Nu alegi tu cine raspunde la reclamatia ta. Daca voiam sa se poata alege, puneam inca un camp in model.
Imagine
Imagine
Imagine
Închis