Reclamatie Russo - Moderații

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
ConcreT
Jucător
Jucător
Mesaje: 8
Membru din: Dum Mai 28, 2017 5:40 pm

Lun Mai 29, 2017 11:46 pm

Numele tău din joc: ConcreT
Numele inculpatului: Russo
Motivul reclamaţiei: Inactivitate moderativă pe această comunitate.
Aceasta persoană, Russo, este moderator pe altă comunitate în care este activ 24/24 ore, dar aici intră decât 5 minute și iese.
Postarea unei dovezi cât de cât incriminatorii: Va rog să verificați forumul de la METIN 2NR(cei care vor să verifice), o să il găsiți acolo.
Alte detalii (Opţional): Să fie sancționat.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Mai 30, 2017 12:01 am

Nu sunt activ 24/24 pe acel forum, nu am timp sa stau pe forum, învăț toată ziua, am anunțat azi ca o sa fiu inactiv 2 săptămâni pentru ca am bac.

Iar acolo o să-i cer să-mi scoată modul.
+ de asta nu am vrut moderator acolo, sunt prieten cu administratorul și m-a rugat să-i curat forumu.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Mai 30, 2017 12:28 am

Russo scrie:+ de asta nu am vrut moderator acolo, sunt prieten cu administratorul și m-a rugat să-i curat forumu.
Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis