Reclamatie

Aici veţi putea reclama un membru staff în cazul în care acesta a încălcat regulamentul.
Închis
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mie Iun 29, 2016 5:16 pm

Si eu cer ca acesta sa fie scos din staff , pentru ca din cate se vede nu merita postul de GM..
Avatar utilizator
Dumbo
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Joi Mar 24, 2016 8:25 pm

Mie Iun 29, 2016 9:05 pm

Vşm , limbaj de GM ( supeoritate ) aşa e când bagi în Staff pe cine nu trebuie , bv Ania , să vadă toţi ce fel de GM
Avatar utilizator
Schizzo
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Iun 13, 2016 1:43 am
Oraş: Craiova
Status: :█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║©
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mie Iun 29, 2016 10:04 pm

Ți-am scris pe joc deoarece ai primit block peste tot. E greu să gândești.
Ceea ce am vorbit cu tine acolo, nu are legătură cu jocul. Mai bine pune mână și învață pentru bac că.... lasă jocurile.

@P.S: De-abia aștept să dau ochi cu tine!
Avatar utilizator
Schizzo
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Iun 13, 2016 1:43 am
Oraş: Craiova
Status: :█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║©
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mie Iun 29, 2016 11:01 pm

Ești cam limitată din câte observ, tot nu am găsit unde te-am înjurat, în fine. Ți-am zis ce aveam de zis, mai bine pune mână și crește-ți copilul ăla făcut din flori și nu o mai arde aiurea cu mine. Eu rămân la aceeași părere, vorbim când ne întâlnim. Stai linistită!
Avatar utilizator
FuN
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Mie Iun 29, 2016 3:40 pm

Mie Iun 29, 2016 11:29 pm

[GM]Schizzo scrie:Ești cam limitată din câte observ, tot nu am găsit unde te-am înjurat, în fine. Ți-am zis ce aveam de zis, mai bine pune mână și crește-ți copilul ăla făcut din flori și nu o mai arde aiurea cu mine. Eu rămân la aceeași părere, vorbim când ne întâlnim. Stai linistită!
imi cer scuze ca ma bag, dar discutiile personale se discut altundeva!
si te rog termina cu asa zisele "amenintari,,
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Iun 29, 2016 11:46 pm

Datorita acestei reclamatii, Schizzo nu mai face parte din echipa Metin2 LastFight. Utilizatorii : FuN , Dumbo , k7uuYT au fost sanctionati cu ban 7 zile pe forum pentru nerespectarea regulamentului sectiunii "Reclamatii Echipa".

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis