Nuj ce titlu sa pun , k .

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
TakumiBACK
Jucător
Jucător
Mesaje: 14
Membru din: Joi Mar 02, 2017 4:38 pm

Vin Mar 10, 2017 6:07 pm

Deci sa incepem cu inceputu , bun am luat ban pe lf ca m-am luat de kidde care la varsta lui n are o viata sociala , k . Am luat ban ma pis in sus . Eu numai joc metin dupa ce am luat ban pe lf , adica intru doar la evenimente pe anumite servere * sa nu fac reclama * . N-am mai intrat pe lf dupa ce am luat ban ,si imi da un baiat de pe lf mesaj pe skype , vezi ca tot zice nebunaticus ca ti-a dat 10-2 ieri , ca nu stiu ce . :)) Cine e nebunaticus ? Tipu cu site care l-am batut 3-1 set si dupa nu mai voia set cu mine , cand am venit pe cont anonim (AlvaVorela) a zis ca nu face cu Takumi :)) Daca si anonimele mi le stie .. e clara treaba , cel mai prost jucator el si buzz ,2 moldoveni presupun . o luam altfel , cine e nebunaticus ? Un copil de 13 anisori care el sta 24 24 pe metin , daca il intrebi de un parc , de un mall , de un strand , de ceva de stat cu prieteni afară nu ştie , bine am zis si eu prost , la el acolo in Chiosp de unde e el .. ce mall sa fie acolo ? Singuru mall e Second Hand , el e sponsorizat de acolo ce pot sa zic . O luam pe lumea lui virtuala , ba copilas daca vezi acest topic , cum sa te lauzi ca tu ma bati pe mine , tu esti fanu meu ma fratelo :)) cand eram la event pvp erai singuru prost care dadea pe striga ca cica fac bug , ca cica face favoritisme pe mine :)) * daca facea favoritisme , numai aveam ban * . Tu esti singuru player care joaca de 2 ani si a vazut arena dojang doar in prima runda , plm pana si buzz a luat un eveniment pe server* chiar daca pe atunci erau 50 playeri , la cum joaca nici premiu de participare nu i-as da , in fine trecem peste .* Tot imi dau astia mesaje ca m a batut x , y . singuru mental care era bun si cred ca inca joaca * nu stiu deoarece nu am mai intrat pe acest joc , si nu am tinut legatura cu el * este jozey . Nebunaticus , tu ai fost primu care a venit la mine si m-a felicitat ,, bv frate chiar esti bun , ai pvp pe 3 conturi ,, practic ma pupai in cur , din minut in minut ma intrebai despre premiile de la event * te inteleg , daca tu nu poti sa iei un eveniment .. macar sa intrebi * bn , rostul acestui topic este de a arăta playerilor de pe lf acest copil de 14 ani :)) care el nu stie putina tactica dar el zice ca e un mental bun , k . Daca il iei pe acest copil pe un server de tactica * nu fac reclama * nici itemele nu stie să-şi facă . Oricum nu prea mă interseaza de el , e un copil fara viitor daca o puteam lua asa el seamana cu kandalf , dar spre deosebire de ei , kandalf e nr2 ninja lama din romania , asta e un neauzit :)) .

P.S: Stati calmi băi ăştia , oricum evenimentele sunt ale mele .. Am luat eu ban , dar tot vin la evenimente sa va arat cine e zeu . *
P.S 2: De acum vin pe conturi anonime sa nu mai urle nebunaticus ca fac bug hp :))))))
hai salpa va salut , ne auzim la evenimente :))
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Vin Mar 10, 2017 9:59 pm

Takumi , nu am nimic cu tine frate nu o intelege gresit,dar pe cine pla mea intereseaza de doi prosti? Nr1 pla mea pla in masa , nu exista nr1,poate vine un amator cu noroc si sa bata un ''profesionist cica'' pe lame cu ghinion,dai dracu si asa stafful e incompetent
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Vin Mar 10, 2017 11:18 pm

Puteai să îi spui tot ce ai zis aici, în privat. Nu văd rostul pentru că oricum nu interesează pe nimeni. Nici eu nu îl suport pe Nebunaticuss. Cred că jumătate din server nu o face, dar nu ne apucăm să facem topicuri pe forum despre asta :)
Imagine
Avatar utilizator
NoghatyUnBANForum
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Mar 06, 2017 12:59 pm

Sâm Mar 11, 2017 11:12 am

allexa69 scrie:Puteai să îi spui tot ce ai zis aici, în privat. Nu văd rostul pentru că oricum nu interesează pe nimeni. Nici eu nu îl suport pe Nebunaticuss. Cred că jumătate din server nu o face, dar nu ne apucăm să facem topicuri pe forum despre asta :)
Făăăă ,tu nu mai comenta atâta .. cauţi mesaje pe forum ,ai gura prea mare de la o vreme .. ţine minte că eşti cea persoană care vinzi pe strigă ''Vând Inel Bucurie'' WTF? Mai bine taci din gură şi vezi de treaba ta.
Avatar utilizator
Darriane
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Joi Feb 09, 2017 12:41 am

Sâm Mar 11, 2017 11:26 am

allexa69 scrie:Puteai să îi spui tot ce ai zis aici, în privat. Nu văd rostul pentru că oricum nu interesează pe nimeni. Nici eu nu îl suport pe Nebunaticuss. Cred că jumătate din server nu o face, dar nu ne apucăm să facem topicuri pe forum despre asta :)
Dacă nu te interesează ,pleacă in m***ii m*-tii de aici.. cauţi prea multe mesaje pe forum ..
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Sâm Mar 11, 2017 12:09 pm

Darriane scrie:
allexa69 scrie:Puteai să îi spui tot ce ai zis aici, în privat. Nu văd rostul pentru că oricum nu interesează pe nimeni. Nici eu nu îl suport pe Nebunaticuss. Cred că jumătate din server nu o face, dar nu ne apucăm să facem topicuri pe forum despre asta :)
Dacă nu te interesează ,pleacă in m***ii m*-tii de aici.. cauţi prea multe mesaje pe forum ..
=))))))
Like.
Imagine
Avatar utilizator
Faywder
Începător
Începător
Mesaje: 122
Membru din: Joi Ian 12, 2017 11:46 pm

Sâm Mar 11, 2017 12:14 pm

Scopul acestui Post ? Din punctul meu de vedere aceasta suferinta de copil pe nume Takumi a facut un post neinteresant , doar sa se afirme . Am vazut ca ai postat la event-ul de bresle ca o sa-l iei tot tu .Stai in banca ta ti s-au dus vremurile alea :) in care ai luat cateva evenimente pe baza de noroc . Te dai mare war si esti un pripas de copil batut cu tigaia in cap de mic .Mai bine stai unde tie locu si numai incerca sa iesi in evidenta ,nu cred ca intereseaza pe nimeni prezenta ta , oricum si cu tine si fara tine e acelasi lucru .
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Sâm Mar 11, 2017 2:34 pm

Ba takumi sau cum te cheama, ma jur ca tu esti si prost, lasa-l in pace pe Nebunatica asta mică, e o fetiță care pentru el toti suntem "anonimi", stai si tu chill nu te mai chinui, e un joc, tu ce ai spus acolo cu BUZZ si cu Nebunaticus e si pentru tine cu arfe de nr 1, mai baiatule vi la mine si zici ca ma bati pe ninja si nu ti hitul, imi fugi la set de parca ai fi arcași cu bibani pe slot, hai sa o lăsam moarta, e un joc, daca il luați in serios ajunge dracu generația asta la mama dracului, au ajuns pe uni sa ii controleze jocul, ma rog, parerea mea, bafta.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Sâm Mar 11, 2017 4:38 pm

Darriane scrie:
allexa69 scrie:Puteai să îi spui tot ce ai zis aici, în privat. Nu văd rostul pentru că oricum nu interesează pe nimeni. Nici eu nu îl suport pe Nebunaticuss. Cred că jumătate din server nu o face, dar nu ne apucăm să facem topicuri pe forum despre asta :)
Dacă nu te interesează ,pleacă in m***ii m*-tii de aici.. cauţi prea multe mesaje pe forum ..
Ce limbaj frumos ai :)) Nu vad care-i problema ta, fiecare persoana are dreptul sa-si spuna parerea.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Sâm Mar 11, 2017 4:39 pm

NoghatyUnBANForum scrie:
allexa69 scrie:Puteai să îi spui tot ce ai zis aici, în privat. Nu văd rostul pentru că oricum nu interesează pe nimeni. Nici eu nu îl suport pe Nebunaticuss. Cred că jumătate din server nu o face, dar nu ne apucăm să facem topicuri pe forum despre asta :)
Făăăă ,tu nu mai comenta atâta .. cauţi mesaje pe forum ,ai gura prea mare de la o vreme .. ţine minte că eşti cea persoană care vinzi pe strigă ''Vând Inel Bucurie'' WTF? Mai bine taci din gură şi vezi de treaba ta.
Daca te uitai mai bine, ai fi observat ca faceam caterinca:)) inelul ala mai avea 1 min pe el. Mai bine ti-ai vedea tu de trb ta
Imagine
Avatar utilizator
qNebunaticus
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Sâm Dec 03, 2016 6:51 pm

Sâm Mar 11, 2017 5:09 pm

Takumi, să nu uităm ca ai luat 10-4, 10-6 ma penalule. Acum plângi pe forum doar ca ti-ai luat-o de la Nebunaticus? Serios?! Penibil, coaie. Data viitoare nu mai plânge când ți-o dau prea grav frt. . Să nu te mai prind pe mental, tentativa drq. Auzi la el 13-14 ani, păi mă nebunule eu am 16 ani, nu ca tine 15. Sper sa nu aiurezi si sa spui ca " te pupam in cur " sau ca am intrat noi pe skype =))). De obicei eu te înjurăm, nu te intrebam nimic. =)))) Asta puteai să mi-o spui in privat, nu pe forum. Promit ca data viitoare nu te mai asa rău, fiule. Hai gata că nu-ți mai dau atentie penalule. AI GRIJA CUM VORBEȘTI PE CHAT-UL MEU. pup
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Sâm Mar 11, 2017 8:39 pm

Va salut.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Mar 13, 2017 12:02 pm

Topic închis!
Închis