Evenimentul NATURA

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
swagDIVINNNN
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Apr 15, 2017 4:41 pm

Mie Apr 19, 2017 11:34 pm

Bai frate am si eu o intrebare .. de fapt mai multe..
Ati spus ca faceti eveniment natura si nu stiu ce ca... inteleg v-ati plictisit ca sa nu mai stati in map1...
DAR FRATE , PARCA ATI FACUT CONTURILE STRICT PENTRU EVENIMENT NU SA NE TINETI PE NOI CERC IN MAP1 FRATE
SI MAI SI SUFERITI CA NU VA SCADEM HP ? BAI FRATILOR TREZITI-VA CA AVETI 70K PV SI DATI 20K PE SKILL CU 60 SABIE
CATEVA PRINT-URI CU STAFF-UL .... NU STIU CARE CUM SUNT DAR SPER SA VADA BLUE SI SA VORBEASCA CU EI =)
http://prntscr.com/eyg0vg
http://prntscr.com/eyg1g2
SPER SA NU VA MAI VAD PE CONTURILE ASTEA, MACAR PANA LA EVENIMENT... SI CUM A SPUS SI KEPE , SA FIE STERSE CARACTERELE
Avatar utilizator
Regret
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Dum Feb 12, 2017 11:00 pm

Mie Apr 19, 2017 11:40 pm

Daca tot faceti eveniment de staff vs. playeri (warr) macar sa-l fi facut fara status de la egal la egal (8v8) !
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Apr 19, 2017 11:42 pm

Bun sa iti zic mai pe scurt in ce consta , noi o sa fim decat 7 sau 8 depinde cu statusurile asa , noi nu avem voie cu site uri decat iteme normale in schimb voi aveti voie sa intrati la event cu breasla de 25 de persoane + de asta toti aveti voie cu FULL SITE , deci noi avem doar statusuri si itemele atata de la negustori. Faza asta e sa va aratam furia NATURII adica in sensul va provocam pe voi sa va uniti sa puteti sa ne bateti la event ca voi la event nu trebuie sa luati war-ul se hotaraste la nivel de STAFF de cate puncte trebuie sa treceti la war nu trebuie sa castigati war-ul de la event .
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Mie Apr 19, 2017 11:43 pm

Tot ce s-a întâmplat în seara asta a fost ca în primul rând să testăm conturile, să vedem ce mai trebuie schimbat, la pv, dmg pentru ca eventul să se poată desfășura ok și să ne dăm seama dacă mai trebuie modificate conturile. Un al doilea motiv a fost pentru a ne distra și pentru a scăpa de monotonie.
Imagine
Avatar utilizator
swagDIVINNNN
Jucător
Jucător
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Apr 15, 2017 4:41 pm

Mie Apr 19, 2017 11:43 pm

Am inteles asta fratioare dar daca ne bati in map1 acum .. nu se schimba cu nimic =)
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Apr 19, 2017 11:45 pm

Am anuntat foarte clar ca vom testa statusul pentru caractere. Sa vedem unde si daca trebuie scazut au adaugat. Am anuntat venirea noastra pe chat-ul global. Daca tu nu ai iteme si nu ai putut lua parte la bataie, nu ii baga pe toti in aceiasi oala. "Venirea" noastra a fost un simplu test. Si da, asa cum am specificat, dupa finalizarea evenimentului aceste caractere vor fi blocate pana la urmatoarea editie.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Apr 19, 2017 11:45 pm

swagDIVINNNN scrie:Am inteles asta fratioare dar daca ne bati in map1 acum .. nu se schimba cu nimic =)



A fost gen o bataie generala de distractie , acuma am terminat doar de distractie nu trebuie sa dai cu piatra acuma ca ne-am jucat cu voi.
Imagine
Închis