BT=DT?? [Mr]Dick

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 20, 2017 9:03 pm

Wow,ce-i asa amuzant in printurile alea ca nu-mi dau seama ? Si daca facem DT suntem farmeri ? Pai map1 nu avem ce bate ca paziti cercu si decat sa stau afk map1 la minute mai bine omor din plictiseala cu un DT . Iti putem vedea gandirea de copil ******** dupa felul in care reactionezi,la fel si tu si celelalte potarnichi,sunteti ca niste gandaci de bucatarie adica nu mi-e frica de voi ,doar mi-e scarba. Si spre informarea ta un salvamar nu are 2 bani si nu am bani doar pe doua luni :))) eu fata de altii ma descurc singur asa ca nu vad unde e gluma iar daca mai faci glume la viata mea reala o sa cer banarea contului.

Queena distrugem sv-u ca-l echilibram ? V-ati mutat ca distrusii tot sv-u pe regatu galben sa prindeti eventu de regate iar noi am luat decizia la nivel de breasla sa ne mutam pe regatu rosu pentru ca avea 2 playeri,unde este distrugerea sv-lui ?
Avatar utilizator
Efes
Începător
Începător
Mesaje: 94
Membru din: Joi Mar 23, 2017 10:33 pm

Mar Iun 20, 2017 9:39 pm

Desi nu mai ma joc nu inteleg de unde si pana unde te iei de meseria unui om . Si nu inteleg cum te poti lua de un salvamar . Daca tu vezi pe plaja salvamari care sunt pigmentati si au muschi asta nu inseamna ca sunt cocalari amice . Pielea lor secreta melanina ca sa-i protejeze de razele de soare , care sunt nocive ... daca te expui asa cum se expun salvamarii ( toata ziua ) . Iar conditia fizica este necesara pentru a putea interveni ca sa ofere ajutor . Acest oameni trebuie apreciati la fel cum apreciezi un doctor sau asistent medical . De mentalitate este asta fratele meu ? Iti jur ca imi dai impresia ca ai trait intr-o pestera toata viata . Din cauza oamenilor ca tine desconsidera lumea tara asta . Si ajung sa o desconsider si eu . Personal consider ca nu merita numele de ,,Romania '' . Consider ca aceasta tara trebuie sa se cheme ,, Vai de ea '' . Iar locuitorii ei sa se cheme ,, vai de ei '' .
Cand te intreaba un strain : - Ba , tu ce natie esti ?
Tu raspunzi : Sunt ,, vai de mine '' .
Strainul : -Pai din ce tara vii ?
Tu : Dintr-o tara vai de ea .
Concluzie : o tara vai de ea , cu oameni vai de ei .
Fratilor , cu mentalitatea asta nu ajungeti nicaieri .
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Mar Iun 20, 2017 9:49 pm

Eu nu inteleg ce aveti toti cu BT,sunt buni,bravo lor ca se inteleg si se stiu organiza,invidia e mare dar mai lasa-ti dracului dusmaniile astea,ca decand joc LF ma simt ca intr-un film de ala in care politistii sunt impotriva mafiei=))atatea amenintari si batai n-am vazut decand ma stiu
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iun 20, 2017 10:51 pm

vladvlad scrie:Eu nu inteleg ce aveti toti cu BT,sunt buni,bravo lor ca se inteleg si se stiu organiza,invidia e mare dar mai lasa-ti dracului dusmaniile astea,ca decand joc LF ma simt ca intr-un film de ala in care politistii sunt impotriva mafiei=))atatea amenintari si batai n-am vazut decand ma stiu
Aici sunt perfect de acord cu tine, nu am vazut unu care nu-l cunosti sa nu comenteze aiurea sau sa inceapa ca mutu sa te bata, si sa te ameninte ca vine defapt cu... SATRA BENZ BENZ BENZ BENZ
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Mar Iun 20, 2017 10:52 pm

Acest subiect instiga cearta.
Topic Inchis.
Închis