Cn plm e Alexandru?

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Aug 15, 2017 12:26 am

Cn plm e tipu asta de ziceti toti ca castigat peste 700 acc jucand pe violete smaralde si adversarii pe 3-4 acc?
Avatar utilizator
CătăLyN
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 171
Membru din: Dum Mai 21, 2017 12:03 pm
Oraş: Paradis
Status: marigalize legalijoana
Breaslă: BOMBARDIER

Mar Aug 15, 2017 12:33 am

Nu stiu bă e cam fraier baga violete smaralde pe vip si tot castiga incontinu
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mar Aug 15, 2017 12:45 am

Baga-me-as pl in neauzeala ma-sii cum ba sa ai norocu' asta,eu abea am facut iteme de giveaway si el pfoa innebnesc
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Aug 15, 2017 12:58 am

Avea ceva da-l in **** mea , m-a batut pe mine ii bagam violet si el baga 2 ,avea boala copiilor dar castiga in continu , O SINGURA DATA AM CASTIGAT VS EL , tin sa precizez ca doar eu l-am batut si doar 1 mana , DOAR 1 . si uitat-va la ce numere ..Voi ii bagati vipuri si d-astea eu ii bagam normale , imi era frica ca se intoarce Karma dar de unde in sloboz de a voi lua cate 10 acc de la mine cate 3 violete.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Aug 15, 2017 1:53 am

Am pierdut violet azi la barbut...
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Strawbz
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 188
Membru din: Mie Feb 01, 2017 11:38 pm
Oraş: #Focşangeles
Status: Full Of Flaws ❤️
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: În toate

Mar Aug 15, 2017 1:56 am

S-a luat după tutorialul meu..
Avatar utilizator
Metin2 Players
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:54 pm

Mar Aug 15, 2017 4:02 am

[REGE]Mary scrie:Avea ceva da-l în **** mea , m-a batut pe mine ii bagam violet şi el baga 2 ,avea boala copiilor dar castiga în continu , O SINGURA DATA AM câştigat VS EL , tin sa precizez ca doar eu l-am batut şi doar 1 mana , DOAR 1 . şi uitat-va la ce numere ..Voi ii bagati vipuri şi d-astea eu ii bagam normale , imi era frica ca se intoarce Karma dar de unde în sloboz de a voi lua cate 10 acc de la mine cate 3 violete.
Mai Mary, tu aici iti bate-ai joc de BUZZ viewtopic.php?f=29&t=12198 ca a pierdut un costum si tu te milogesti de mine pt 1-2 costume rosi ? Nu erai tu " zeu" sau cum draq te considerai la barbut? Nu erai tu ala "bogatu"? Acuma de ce plangi ca o pi.zda pentru niste itm?
Degeaba sunte-ti voi "zei", "zmardoi", " cu valoare" sau cum va mai considerati, dar la final sunte-ti doar pielea puli ca sa ma exprim pe limbajul vostru.

Ps: Bravo Alexandrule sau cine draq esti ca i-ai luat tot la ala, ca merita la cat de "zeu" era!
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Aug 15, 2017 10:06 am

PickaX scrie:
[REGE]Mary scrie:Avea ceva da-l în **** mea , m-a batut pe mine ii bagam violet şi el baga 2 ,avea boala copiilor dar castiga în continu , O SINGURA DATA AM câştigat VS EL , tin sa precizez ca doar eu l-am batut şi doar 1 mana , DOAR 1 . şi uitat-va la ce numere ..Voi ii bagati vipuri şi d-astea eu ii bagam normale , imi era frica ca se intoarce Karma dar de unde în sloboz de a voi lua cate 10 acc de la mine cate 3 violete.
Mai Mary, tu aici îţi bate-ai joc de BUZZ viewtopic.php?f=29&t=12198 ca a pierdut un costum şi tu te milogesti de mine pentru 1-2 costume rosi ? Nu erai tu " zeu" sau cum draq te considerai la barbut? Nu erai tu ăla "bogatu"? Acuma de ce plangi ca o pi.zda pentru niste iteme?
Degeaba sunte-ti voi "zei", "zmardoi", " cu valoare" sau cum va mai considerati, dar la final sunte-ti doar pielea puli ca sa ma exprim pe limbajul vostru.

Ps: Bravo Alexandrule sau cine draq esti ca i-ai luat tot la ăla, ca merita la cat de "zeu" era!
Eu nu bag 1 -2 costume rosii , eu ii bagam violet pe violet / smarald pe smarald, , poate sa-ti confirme . tu ce sloboz te bagi ca iti *** o stanga se incheie meciul . slobozitule care esti .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Players
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:54 pm

Mar Aug 15, 2017 1:06 pm

[REGE]Mary scrie:
PickaX scrie:
[REGE]Mary scrie:Avea ceva da-l în **** mea , m-a batut pe mine ii bagam violet şi el baga 2 ,avea boala copiilor dar castiga în continu , O SINGURA DATA AM câştigat VS EL , tin sa precizez ca doar eu l-am batut şi doar 1 mana , DOAR 1 . şi uitat-va la ce numere ..Voi ii bagati vipuri şi d-astea eu ii bagam normale , imi era frica ca se intoarce Karma dar de unde în sloboz de a voi lua cate 10 acc de la mine cate 3 violete.
Mai Mary, tu aici îţi bate-ai joc de BUZZ viewtopic.php?f=29&t=12198 ca a pierdut un costum şi tu te milogesti de mine pentru 1-2 costume rosi ? Nu erai tu " zeu" sau cum draq te considerai la barbut? Nu erai tu ăla "bogatu"? Acuma de ce plangi ca o pi.zda pentru niste iteme?
Degeaba sunte-ti voi "zei", "zmardoi", " cu valoare" sau cum va mai considerati, dar la final sunte-ti doar pielea puli ca sa ma exprim pe limbajul vostru.

Ps: Bravo Alexandrule sau cine draq esti ca i-ai luat tot la ăla, ca merita la cat de "zeu" era!
Eu nu bag 1 -2 costume rosii , eu ii bagam violet pe violet / smarald pe smarald, , poate sa-ti confirme . tu ce sloboz te bagi ca îţi *** o stanga se incheie meciul . slobozitule care esti .
Atuci de de pl.m imi cereai costume rosi? dupa cum se vede si in Printu http://imgur.com/a/oDmBF asta pus de tine, nu mai plange ca o Piz.da ca ai pierdut. Cand castigi iti bati joc de aia care pierd , acuma ca ai pierdut o iei la bot?


Mai bine da-ti TC ca acest Topic nu isi are rostu
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Mar Aug 15, 2017 7:57 pm

Facea una mica cat juca barbut si mna , intelegeti voi =))
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Joi Aug 17, 2017 11:56 pm

Inactiv

Topic closed!
Închis