BT=DT?? [Mr]Dick

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Iun 20, 2017 4:48 pm


sa nu mai plangeti cand va fac alti playeri ''farmeri''
Domnule Dici aa scuze Dick cum iti spun prietenii...pana si cei din brs ta se rad de tine ca esti un pricajit de salvamar care are bani doar 2 luni pe an cand e sezonu si te rogi toata vara sa fie soare...
cam astia sunteti voi...decand nu mai joaca SoKy au intrat toate zdrentele serverului in brs aia...pana si pe buzz l-ati bagat.
singurii 2 oameni din brs aia care au respectu meu sunt Ken3T si SoKy restu sunteti doar mazga si figuri. cam atat
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mar Iun 20, 2017 4:51 pm

RaulFlvs ai dreptate foarte mare
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mar Iun 20, 2017 4:54 pm

Pana la urma cu ce te deranjeaza glumele dintre noi? Asa glumim noi de noi bai asta, cand mai ai probleme sa te bazezi pe apostolii. Si problema cu membrii ei? Cadem toti de comun acord cand e vorba sa adaugam pe cineva, daca nu stii ce se discuta "di-nauntru" nu mai comenta de "afara".
Ultima oară modificat Mar Iun 20, 2017 4:57 pm de către Level Metin2, modificat 1 dată în total.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Iun 20, 2017 4:55 pm

pe mn nu ma deranjeaza ''glumele'' dintre voi :)) pana la urma asa sunteti si in viata reala cum va spuneti pe joc :)) doar vreau sa vada si ceilalti cat de ''uniti'' sunteti voi :))
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mar Iun 20, 2017 5:16 pm

Nu suntem uniti ca facem glume din astea intre noi? :-? = )))
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Iun 20, 2017 5:20 pm

am zis eu ca nu? :)) sunteti mai uniti ca o mie de viermi pe un caine mort langa marginea drumului
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mar Iun 20, 2017 5:21 pm

va credetii prea inganfatii atii inceput sa mutatii BlackTerror pe Regatul Rosu incet incet distrugetii srv de tot voi si cand facetii un bug voi voua nu va face nimic noi daca facem ceva suntem sanctionatii X( X(
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 20, 2017 5:21 pm

RaulFlvs scrie:pe mn nu ma deranjeaza ''glumele'' dintre voi :)) pana la urma asa sunteti si in viata reala cum va spuneti pe joc :)) doar vreau sa vada si ceilalti cat de ''uniti'' sunteti voi :))
Coaie, salvamar sau nu, sta pe banii lui omu`. Nu conteaza unde si ce lucreaza. Si prostule, "dik" nu se refera la dici, plod prost. Iti ruleaza creierul pe 32 biti? Ai procesor de pentium2? Eu zic sa te calmezi. Te-ai intors pe server si vrei sa-ti recastigi titlul de "prostul serverului"? Zic sa te potolesti.
Ultima oară modificat Mar Iun 20, 2017 5:48 pm de către Ak3nr1, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 20, 2017 5:22 pm

ana2 scrie:va credetii prea inganfatii atii inceput sa mutatii BlackTerror pe Regatul Rosu incet incet distrugetii srv de tot voi si cand facetii un bug voi voua nu va face nimic noi daca facem ceva suntem sanctionatii X( X(
Nu stiu cine esti si sincer nu`mi pasa. Bugul este legit, nu are rezolvare si poate fi facut pe orice server de metin. Nu au fost sanctionati nici Bratva nici Yakuza pentru utilizarea bugului.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iun 20, 2017 5:25 pm

ana2 scrie:va credetii prea inganfatii atii inceput sa mutatii BlackTerror pe Regatul Rosu incet incet distrugetii srv de tot voi si cand facetii un bug voi voua nu va face nimic noi daca facem ceva suntem sanctionatii X( X(
Chiar asa de frica de BT?
Doamne :))
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Iun 20, 2017 5:25 pm

Ak3nr1 scrie:
RaulFlvs scrie:pe mn nu ma deranjeaza ''glumele'' dintre voi :)) pana la urma asa sunteti si in viata reala cum va spuneti pe joc :)) doar vreau sa vada si ceilalti cat de ''uniti'' sunteti voi :))
Coaie, salvamar sau nu, sta pe banii lui omu`. Nu conteaza unde si ce lucreaza. Si prostule, "dik" nu se refera la dici, plod prost. Iti ruleaza creerul pe 32 biti? Ai procesor de pentium2? Eu zic sa te calmezi. Te-ai intors pe server si vrei sa-ti recastigi titlul de "prostul serverului"? Zic sa te potolesti.
coita din cate vad tu esti pentium 1 cu monitor bombeu...mai viziteaza-ti sala de clasa ca sa-ti imbogatesti ''creerul'' cu ceva gramatica
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Mar Iun 20, 2017 5:33 pm

Distrugem sv ca ne mutam pe red, unde era total gol? = )))) Avetii probleme serioase ...
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 20, 2017 5:50 pm

RaulFlvs scrie:
Ak3nr1 scrie:
RaulFlvs scrie:pe mn nu ma deranjeaza ''glumele'' dintre voi :)) pana la urma asa sunteti si in viata reala cum va spuneti pe joc :)) doar vreau sa vada si ceilalti cat de ''uniti'' sunteti voi :))
Coaie, salvamar sau nu, sta pe banii lui omu`. Nu conteaza unde si ce lucreaza. Si prostule, "dik" nu se refera la dici, plod prost. Iti ruleaza creerul pe 32 biti? Ai procesor de pentium2? Eu zic sa te calmezi. Te-ai intors pe server si vrei sa-ti recastigi titlul de "prostul serverului"? Zic sa te potolesti.
coita din cate vad tu esti pentium 1 cu monitor bombeu...mai viziteaza-ti sala de clasa ca sa-ti imbogatesti ''creerul'' cu ceva gramatica
Stai tu calm ca iti sunt profesor in orice domeniu, prietene. Aia a fost o greseala din tastatura de care nu mi-am dat seama. Poti sa-ti dai foc, tu faci topic ca sa iti faci mesaje?=]]
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Iun 20, 2017 5:56 pm

Ak3nr1 scrie:
RaulFlvs scrie:
Ak3nr1 scrie: Coaie, salvamar sau nu, sta pe banii lui omu`. Nu conteaza unde si ce lucreaza. Si prostule, "dik" nu se refera la dici, plod prost. Iti ruleaza creerul pe 32 biti? Ai procesor de pentium2? Eu zic sa te calmezi. Te-ai intors pe server si vrei sa-ti recastigi titlul de "prostul serverului"? Zic sa te potolesti.
coita din cate vad tu esti pentium 1 cu monitor bombeu...mai viziteaza-ti sala de clasa ca sa-ti imbogatesti ''creerul'' cu ceva gramatica
Stai tu calm ca iti sunt profesor in orice domeniu, prietene. Aia a fost o greseala din tastatura de care nu mi-am dat seama. Poti sa-ti dai foc, tu faci topic ca sa iti faci mesaje?=]]
:)) uita-te sa vezi de cand am contu pe forum si cate mesaje am :)) ca sa vezi daca fac mesaje aiurea sau nu...inseamna ca si cei care gresesc si cad bacul trebuia sa-l ia...a fost doar o greseala din pix...proasta **** la curu lu ma-ta pricajit mic si cufurit
 ! Mesaj de la: Dokita
Ai primit avertisment
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Mar Iun 20, 2017 5:57 pm

RaulFlvs scrie:au intrat toate zdrentele serverului in brs aia..
Stai parcat serifule, ca si tu ai fost in BT =))) . Hai ca ai inceput bine, te-ai facut zdreanta din start =))
Cat despre restul, pana sa ne faci pe noi farmeri si mazga, nu uita ca ai schimbat 3 regate si 5 bresle in ultima luna, penibilule =)), si ca idee, ia lumineaza-ne si pe noi ce salariu ai si unde muncesti, ca tot il faci pe Dici salvamar cu 2 bani, "pui de magnat" ce esti =)))

PS: Sa ne iei "dick-ul" in gurita tuturor celor din BT ;), plangacios mic ce esti
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 20, 2017 6:07 pm

RaulFlvs scrie:
Ak3nr1 scrie:
RaulFlvs scrie: coita din cate vad tu esti pentium 1 cu monitor bombeu...mai viziteaza-ti sala de clasa ca sa-ti imbogatesti ''creerul'' cu ceva gramatica
Stai tu calm ca iti sunt profesor in orice domeniu, prietene. Aia a fost o greseala din tastatura de care nu mi-am dat seama. Poti sa-ti dai foc, tu faci topic ca sa iti faci mesaje?=]]
:)) uita-te sa vezi de cand am contu pe forum si cate mesaje am :)) ca sa vezi daca fac mesaje aiurea sau nu...inseamna ca si cei care gresesc si cad bacul trebuia sa-l ia...a fost doar o greseala din pix...proasta **** la curu lu ma-ta pricajit mic si cufurit
 ! Mesaj de la: Dokita
Ai primit avertisment
Pricajit mic, ai uitat, raule cand cerseai accesorii? Injuri ca spartu degeaba. Esti nimeni sal.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mar Iun 20, 2017 6:15 pm

Mor , bine raulee =]
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Iun 20, 2017 6:17 pm

Ak3nr1 scrie:
RaulFlvs scrie:
Ak3nr1 scrie: Stai tu calm ca iti sunt profesor in orice domeniu, prietene. Aia a fost o greseala din tastatura de care nu mi-am dat seama. Poti sa-ti dai foc, tu faci topic ca sa iti faci mesaje?=]]
:)) uita-te sa vezi de cand am contu pe forum si cate mesaje am :)) ca sa vezi daca fac mesaje aiurea sau nu...inseamna ca si cei care gresesc si cad bacul trebuia sa-l ia...a fost doar o greseala din pix...proasta **** la curu lu ma-ta pricajit mic si cufurit
 ! Mesaj de la: Dokita
Ai primit avertisment
Pricajit mic, ai uitat, raule cand cerseai accesorii? Injuri ca spartu degeaba. Esti nimeni sal.
cand am cerut acc? =)))) ai uitat cand imi cereai nr de tel sa-l dau la ma-ta? sau ai uitat cand plangeai pe confa? :))))
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Iun 20, 2017 6:18 pm

Adi scrie:
RaulFlvs scrie:au intrat toate zdrentele serverului in brs aia..
Stai parcat serifule, ca si tu ai fost in BT =))) . Hai ca ai inceput bine, te-ai facut zdreanta din start =))
Cat despre restul, pana sa ne faci pe noi farmeri si mazga, nu uita ca ai schimbat 3 regate si 5 bresle in ultima luna, penibilule =)), si ca idee, ia lumineaza-ne si pe noi ce salariu ai si unde muncesti, ca tot il faci pe Dici salvamar cu 2 bani, "pui de magnat" ce esti =)))

PS: Sa ne iei "dick-ul" in gurita tuturor celor din BT ;), plangacios mic ce esti
pai eu nu sunt in brs :)) daca nu te simteai zdreanta nu comentai :)) nu trb sa va iau eu dick-ul in gura ca o faceti toti din brs aia zilnic :)
Avatar utilizator
Ak3nr1
Începător
Începător
Mesaje: 66
Membru din: Dum Iun 18, 2017 12:38 pm
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Iun 20, 2017 8:58 pm

RaulFlvs scrie:
Ak3nr1 scrie:
RaulFlvs scrie: :)) uita-te sa vezi de cand am contu pe forum si cate mesaje am :)) ca sa vezi daca fac mesaje aiurea sau nu...inseamna ca si cei care gresesc si cad bacul trebuia sa-l ia...a fost doar o greseala din pix...proasta **** la curu lu ma-ta pricajit mic si cufurit
 ! Mesaj de la: Dokita
Ai primit avertisment
Pricajit mic, ai uitat, raule cand cerseai accesorii? Injuri ca spartu degeaba. Esti nimeni sal.
cand am cerut acc? =)))) ai uitat cand imi cereai nr de tel sa-l dau la ma-ta? sau ai uitat cand plangeai pe confa? :))))
Cand plangeam confa ma? Cand am fost cu tine pe skype ratatule? Ia da-mi skype tau in pm pe joc, sa-mi planga **** la tine`n gura.
 ! Mesaj de la: Dokita
Ai primit avertisment
Închis