Cerere (pentru) echipa jocului - iBlast69

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Apr 08, 2019 6:14 pm

1. Nume și prenume:Orlando Nechifor
2. Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
3. Skype:live:ddzeko92
4. Ce părere ai despre server?:Având în vedere ca joc de ceva timp pe server, mi-am format una extrem de bună.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:În momentul de fata , nimic.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?:1 data cu mute din greseala.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:3-4 ore
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Da, am avut rolul de Game Master
10. Cum ai auzit de acest server?:Youtube mi se pare
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Doresc, sa ajut jucatorii de metin cu niste raspunzi exacte.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Munca prin echipa inteleg, pentru a ne ajuta unul pe celalalt.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pentru ca am mai facut fata si nu am dat gres.
14. Te consideri o persoană matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Salut, eu sunt Orlando, am varsta de 18 ani si traiesc in Drobeta Turnu Severin . Momentan studiez la un colegiu bazat pe informatica, de aici si pasiunea pentru jocuri. Trasaturile care imi evidentiaza cel mai bine caracterul sunt: loialitate, respect, capacitatea de a lucra in echipa, umorul dar in acelasi timp seriozitatea si profesionalismul. Dar, ca orice persoana am si eu defectele mele de care nu sunt foarte bucuros dar totusi incerc sa le ascund sau sa evit sa gresesc din cauza acestora. Cateva dintre defectele mele ar fi: uneori s-ar putea sa ma enervez mai repede decat ar trebui dar pe cat de mare e flacara pe atat de repede se stinge, alt defect al meu ar fi faptul ca nu pot sa accept orice fel de glume, in special cele aduse in batjocura la adresa mea. In timpul liber ma joc diverse jocuri cum ar fi: dota, cs, samp si multe altele dar nu sunt antisocial asa mai ies si pe afara sa vad lumina zilei. In fine, cam acesta am fost eu, probabil o sa aflati mai multe despre mine pe parcursul sederii mele aici in caz ca voi fi acceptat. Multumesc pentru atentie.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):99%
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:furnizarea de informații corecte legate de server și joc ; asistarea la dueluri pe site; intermedierea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Merit o sansa.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:Un baiat descurcaret.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Calm.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Multumesc anticipat.
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Lun Apr 08, 2019 6:16 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis