Cerere (pentru) echipa de intermediari - Sk1lzz

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Sk1lzz
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Sâm Aug 18, 2018 6:29 pm
Oraş: Confidential
Status: Solo
Regat: Albastru
Caracter: Ninja
Breaslă: Arges

Mar Iul 02, 2019 7:58 pm

1. Nume și prenume:Daniel Tudor
2. Numele tău din joc:DaniAdevarat([YT]xTud)
3. Skype:dani.tudor2
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da ,am fost sanctionat cu ban din greseala mea.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:5-6 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Nu
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Vreau sa ajut oameni , aproape mereu am vrut sa am o functie pe acest server de cand joc si asta cred ca e sansa mea
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Prin munca inteleg : Incredere, respect , comunincare intre playeri din staff si ceilalti
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da
11. Te consideri o persoană matură?:Nu ma consinder un om matur, mereu te maturizezi in functie de experientele pe care le ai invata.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:Am 16 ani, sunt din Suceava sunt un baiat cu parul blond , ochi albastri si imi place sa joc fotball si masinile si sa investesc multi bani in masini si in fotball
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Mi ar place sa ajut playeri la negoturi , la barbuturi si altele
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Da. Vreau sa spun ca imi cer scuze pentru toti care i am injurat si imi doresc toate scuzele in special lui Trek , Amavi si va mai cunoasteti Unde este unul nu strica si altul
Imagine
Imagine
Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Mar Iul 02, 2019 8:05 pm

Cerere respinsă.

Topic Closed!
Închis