Cerere (Helper) echipa jocului-[AQ]Aldair

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
AldairAQ
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Sâm Apr 13, 2019 7:45 pm
Oraş: Roman
Status: Adebaior
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: Egiptenii

Vin Mai 10, 2019 2:00 pm

1. Nume și prenume:Capsa Ionut
2. Numele tău din joc:[AQ]Aldair
3. Skype:Aldair
4. Ce părere ai despre server?:Un srv pvp pe care nu ai cum sa te plictisesti plin de diferite sisteme gandite destul de bine cu un staff exceptional.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:Nu prea as schimba nimic. decat putin as micsora dmg-ul la cianite.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am primit o data Mute pentru o iesire nervoasa.
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Pot juca 8-10 ore pe zi in timpul liber chiar si 15-16 ore.
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):Am fost Helper pe alt srv foarte recent.
10. Cum ai auzit de acest server?:De la niste prieteni.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru ca as vrea sa ma implic mult mai mult in acest srv si sa il ajut sa evolueze.
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Ajutor reciproc intre mai multe persoane pentru a ajunge la un scop comun.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Da pot face fata deoarece rezist foarte mult la stres fiindca sunt o persoana foarte rabdatoare si imi place sa fac lucruri noi chiar daca acestea ma supun la multa munca.
14. Te consideri o persoană matură?:Da ma consider o persoana destul de matura insa uneori imi place sa ma comport mai copilareste deoarece e inutil sa fii mereu serios si sa nu socializezi.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Pai am 18 ani . sunt din Roman jud neamt ,am 1.85 inaltime si am ochii caprui.Sunt o fire saritoare ajut foarte mult insa doar pe cine consider eu ca merita uneori pot fi si morocanos daca cineva ma calca pe nervi de obicei imi place sa socializez dar doar cu anumite persoane care nu imi poarta grija,unele persoane ma considera arogant,incapatanat sau doar o fire pusa pe cearta insa putini ma cunosc cu adevarat si stiu sa imi vorbeasca ca sa obtina respectul meu.Daca o persoana nu are grija mea are tot respectul meu si nu am nici un fel de problema cu acea persoana cred ca si altii ar fi de acord cu mine in legatura cu asta.Uneori si eu intrec masura insa acest lucru se datoreaza din cauza orgoliului pe care il posed.Imi place sa ma implic in diferite proiecte si sa dau sfaturi oamenilor din jurul meu chiar daca unoeri in legatura cu sfaturile par foarte protectiv.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):In mare parte il cunosc sunt pe acest servar de aproape 4 ani de zile am vazut toate schimbarile lui!
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:Un helper trb sa mentina linistea pe srv ,sa raspunda la intrebarile legate de joc si sa ajute playeri la nevoie.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Consider ca as putea fi de ajutor servarului.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:As putea aduce un sprijin si un ajutor in plus pentru echipa si pentru playeri si diferite idei in evoluarea servarului.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:Tratez problema cu calm iau toate variantele in considerare si in cazul in care nu pot sa nu o rezolv singur cer ajutorul persoanelor din staff.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:M-as bucura tare mult sa fac parte din echipa iar in cazul in care nu voi fi acceptat ma rezum la joc cu toata placerea de a juca acest servar frumos.
Avatar utilizator
[RYDER]Klein
Jucător
Jucător
Mesaje: 17
Membru din: Vin Apr 12, 2019 7:35 pm
Oraş: Bucuresti
Status: SlimShady
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Vin Mai 10, 2019 2:27 pm

Numele tău din joc: [RYDER]Klein
Părere: CONTRA
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Tu cu minutele alea vrei sa intri in staff ? Tu nu te cunosti pe tine insati dar sa cunosti server-ul. Eject de aici.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
ReDsCaLe
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 10, 2019 2:55 pm
Oraş: Arad
Status: Bianco
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: RedSiAna

Vin Mai 10, 2019 2:58 pm

Numele tău din joc:ReDsCaLe
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Sunt de acord fidaca Aldair este o persoana care se poate ocupa de aceasta functie,Ma cunosc de ceva vreme cu el si sunt sigur ca v-a face o treaba foarte buna
Ultima oară modificat Vin Mai 10, 2019 3:09 pm de către ReDsCaLe, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
tractoru100
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mai 10, 2019 3:13 pm
Oraş: Oradea
Status: MrBomba
Regat: Roşu
Breaslă: StayDown

Vin Mai 10, 2019 3:18 pm

Numele tău din joc:MrBomba
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Aldair e o persoana de treaba si merita acest post de help e descurcaret.Il cunosc de multa vreme si mi-am facut o impresie buna despre el.
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Mai 10, 2019 4:11 pm

Cerere acceptata! Ne auzim la interviu.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Sâm Mai 11, 2019 12:24 am

Topic redeschis. Jucătrul [AQ]Aldair a fost declarat respins la interviu.Deci în concluzie, nu a fost acceptat în echipă.

Topic închis.
Imagine
Imagine
Închis