Cerere (pentru) echipa de Intermediari [REGE]MILTIADE

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
popmarian2222
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Ian 29, 2020 5:11 am
Oraş: Cluj
Status: Daca esti prost, evita-ma
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Oskury

Mie Feb 05, 2020 5:21 am

1. Nume și prenume: Pop Marian Gabriel
2. Numele tău din joc: [REGE]MILTIADE
3. Skype: pop.marian65
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, niciodata. Am avut un comportament cat se poate de exemplar.
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 16+ .
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am fost pe alte servere Helper [H] si Chat Moderator [CM]
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Sincer sa fiu si lasand la oparte oricel fel de perdea care ar putea ascunde niste motive, hai sa le spunem mai putin placute, imi doresc sa fac parte din STAFF si sa ocup aceasta functie datorita comportamentului si exemplului pe care incerc sa-l dau jucatorilor, activitatii mari pe care o am pe server (asta constanand in orele jucate zilnic). Mi-ar placea aceasta functie deoarece as fi aproape tot timpul online pentru a ajuta la intermedieri si a ajuta la buna desfasurare a jocului.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca in echipa inteleg ca toti trebuie sa construim ceva, iar daca fiecare isi face partea lui de lucru, constructia va fi gata in cel mai scurt timp. Cu alte cuvinte, fa ce trebuie sa faci si daca poti sa-l ajuti pe cel de langa tine, fa-o.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Cu siguranta pot face, sunt anul 3 la facultate, am lucrarea de licenta si sesiunea, puteti fi mai stresanti de atat? :))
11. Te consideri o persoană matură?: Cu siguranta, da.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 22 de ani, sunt din Cluj-Napoca, student la Facultatea de Psihologie si Stiinte ale Educatiei din cadrul universitatii "Babes Boliay" la specializarea "Psihopedagogie speciala", adica in viitor voi ajunge sa lucrez cu copii cu probleme, cu handicap grav sau sever in scoli speciale sau scoli de masa. Sunt o persoana sociabila, cu simtul umorului si foarte serioasa cand are ceva de facut si nu vrea sa dezamageasca.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Motivele vi le-am dat deja mai sus, daca prin cele spuse nu v-am convins ca sunt demn de aceasta functie, inseamna ca ceva gresesc eu si ca o sa incerc cu urmatoarea ocazie.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Engleza .
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Va doresc o zi / seara minunata in continuare, ne vedem pe server !
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Joi Feb 06, 2020 8:22 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu!

Topic Closed!
Închis