Cerere pentru functia de Intermediar - [REGE]Bibanul

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Sâm Apr 11, 2020 1:03 am

1. Nume și prenume:Scarlatescu George
2. Numele tău din joc:[REGE]Bibanul
3. Skype: pour.favour
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu , joc acest server de mult timp , dar nu am primit nici o sanctiune
5. Ore jucate (print): , din pacate pe acest caracter am doar 6k minute , dar pot sa garantez ca , joc acest server de foarte mult timp.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 7-8 ore
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Da , am fost Helper pe alte servere si stiu cu ce se mananca aceasta ocupatie.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru ca petrec foarte mult timp pe server , fac foarte multe evenimente si ajut playerii de pe joc si doresc sa ajut playerii si in alt mod , si anume prin intermediere .
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Sa ne ajutam si sa discutam problemele intampinate, si sa ne respectam pentru ca intr o echipa respectul reciproc este cel mai important
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Pot face fata unui mediu stresant , si cred asta deoarece am un mic canal de youtube , pe care fac live-uri si sunt supus unei presiuni destul de mare , fiind si presat de multe persoane.
11. Te consideri o persoană matură? : Din spusele prietenilor , sunt un baiat serios si destul de "matur" , dar eu ma consider inca un copil in inima mea .
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am varsta frumoasa de 16 ani , sunt un om sociabil, imi place sa fac lumea sa rada , cand un prieten are nevoie de un sfat, de sprijin, sunt acolo sa il ajut .
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Nu pot spune ca o sa elimin furtul de iteme , pentru ca nu este asa , dar obtinand aceasta functie voi ajuta comunitatea sa reduca furtul .
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Recunosc , sunt pasionat putin de Limba Engleza , dar aceasta prinsa doar din jocuri , caci la liceu nu prea imi dau interesul , si Franceza o ghicesc putin :)
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu cred ca mai am nimic de adaugat , va doresc toate cele bune.

Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Sâm Apr 11, 2020 1:09 am

Nu indeplinesti numarul de minute.



Topic inchis.
Închis