Cerere intermediat [1v100]PetroluRege

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Petrolu
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Oct 23, 2021 1:16 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Swingers

Sâm Oct 23, 2021 1:35 pm

1. Nume și prenume: Andrei Ionut
2. Numele tău din joc: [1v100]PetroluRege
3. Skype:PetroluNr1 daca nu ma insel, nu mai folosesc de ceva timp.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am fost niciodata sanctionat pe sv.
5. Ore jucate (print): Stiu ca sunt putine minute dar voi face cu siguranta mai multe chiar daca nu o sa fiu acceptat si o sa incerc data viitoare.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Pot sa petrec pe acest server in jur de 6 7 8 ore pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am facut parte din staff si pe alte servere si am avut GM.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Deoarece imi place foarte mult increderea in oameni si ma gandesc ca sunt o persoana care ajuta si este de incredere.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin munca de echipa inteleg sa ajuti orice ar fii, chiar daca nu l suporti sau esti certat cu el.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Eu cred ca pot face fata intr un mediu stresant deoarece fac fata oricarui lucru.
11. Te consideri o persoană matură?:Ma consider o persoana matura deoarece am o diferita gandite fata de ceilalti copii de 16/17 ani.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 17 ani sunt o persoana foarte optimista, imi place sa glumesc cu prietenii si alte cunostinte sa zic asa, sunt pasionat de jocuri si programare pe calculator.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ar trebui sa ma acceptati pentru o astfel de functie deoarece am o oarecare experienta cu intermediatul si afaceriile.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Cunosc engleza.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: (editat) Mult succes.
Avatar utilizator
Bibanul
Începător
Începător
Mesaje: 75
Membru din: Vin Apr 10, 2020 11:36 pm
Oraş: Constanta
Status: nupotacum
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: kofconstanta

Sâm Oct 23, 2021 4:30 pm

Cerere respinsă!

Nu ai minutele necesare pentru post.

Topic închis.

Imagine
Închis