Cerere Intermediar Puff.

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Puff01
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mie Dec 01, 2021 5:56 pm
Oraş: Lugoj
Status: top rău
Breaslă: BlackTerror

Lun Dec 06, 2021 9:10 pm

1. Nume și prenume:Cristi Martinescu. :ymhug:
2. Numele tău din joc:Puff. :)
3. Skype:nu am skype dar am discord puff nostalgic#5030 *-:) *-:)
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu, nu am fost. :) :(
5. Ore jucate (print):Nu mă lasă să pun print-ul aici , nu stiu de ce nici data trecută nu m-a lăsat.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:Între 14 si 18 ore pe zi. :ymdevil: X( =((
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):GFX. :D ;;)
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:Pentru că imi petrec foarte mult timp pe joc făcând nimic, si vreau să ajut playerii când au nevoie de un intermediar să fiu ON, să i ajut la orice panou s.a.m.d :( ;)
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:Discutând totul intre noi rezovlând probleme fără certuri . :ymhug: :)
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):Pentru că sunt o fire foarte calmă , pot sta si după jucători si 1 oră nu contează tot ce contează este , să incheiem negotul cu succes. :@) 3:-O
11. Te consideri o persoană matură?:Da pentru că am o minte genială $-) $-) $-)
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine:am 17 ani , imi place să fac trap cu tovarăsii mei si să stăm confă si să ne jucăm metin:)) :) :) :(
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:Eu unul nu sunt 100% că voi fi acceptat dar toti merităm o sansă si dacă voi vreti să mi da ti o sansă aș fi recunoscător :D :D :(
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?):Da cunosc foarte bine Engleza. :ymhug: :ymhug:
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:Sper să fiu acceptat si succes tuturor băietilor si fetelor :* :ymparty: :)) :
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Mar Dec 07, 2021 10:35 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Închis