Cerere pentru functia de intermediar jagermeister

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
jagermeister1
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Oct 23, 2022 10:11 pm
Oraş: Botosani
Status: da
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: niciuna

Dum Oct 23, 2022 10:15 pm

Nume și prenume: Apostoliu Ionut, fac 18 ani in ianuarie
2. Numele tău din joc: jagermeister
3. Discord: ionut#3397
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Probabil da, dar nu tin minte nimic recent, maxim un mute.
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: Cateva ore dimineata inainte sa plec la liceu, apoi seara dupa ora 19-20 alte cateva ore, deci 3-6 ore.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am fost helper apoi GM pe alt sv populat o perioada buna de timp.
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Mi-ar face placere sa aplic pentru o functie de genul deoarece mi-ar oferi mai multa activitate pe server, mereu mi-au placut genul acesta de activitati si in plus imi place sa ajut.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Prin "munca in echipa" inteleg spirit de colegialitate, ajutor intre colegi, comunicare, sinceritate, si conexiuni intre oameni.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Cu siguranta pot face fata intr-un mediu stresant, avand in vedere ca la 17 ani am lucrat ca ospatar o vara la un restaurant foarte frecventat de la mine din oras, intr-un program de 48/24 si m-am descurcat cu brio.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Ar trebui sa fiu acceptat pentru o astfel de functie deoarece mereu m-am dedicat serverului si mereu am adus propuneri bune, niciodata nu am dat furat desi joc de multi ani, stiu sa ma descurc in situatii dificile si deoarece imi place sa comunic cu oameni.
14. Cunoşti limbi străine? (dacă da, care sunt acestea?): Cunosc engleza la nivel de c1 in scriere si cam nivel de b1 in vorbire.
15. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Am avut in toate perioadele averi pe sv si nu ma mai intereseaza nici macar 1% itemele, consider ca toti am trebui sa ne jucam, nu sa transformam jocul in a doua noastra viata. Peace
Avatar utilizator
Mateii
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Mar Feb 18, 2020 8:23 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Oct 28, 2022 9:21 pm

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.

Închis