MrYoda - unban ?!

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
bravo123
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Dec 07, 2017 5:06 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Bun
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Sâm Mai 05, 2018 12:35 pm

Numele tău din joc: MrYoda/DleYoda
Numele inculpatului: Nu stiu
Regula încălcată: Nu stiu
Durata banului: Ban IP
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Pai , a trecut cam un an de cand am fost banat pe Metin2LF , si sincer imi este dor sa joc cu acelasi nume ''MrYoda'' , cu brigada mea . LastFight-ul a fost metinul unde mi-am facut numele scris , daca intelegeti unde vreau sa ajung , de acolo ma cunoaste cine ma cunoaste , btw as vrea unban sa ma pot juca iar.
Alte detalii (Opţional): Unban macar pentru 2-3 zile ... :(
Avatar utilizator
SQUARE
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Lun Apr 24, 2017 7:00 pm

Sâm Mai 05, 2018 9:43 pm

xSQUARE
Pro la fratele meu ,sper sa revii pe LF si sa facem caterinca iar <3
Ultima oară modificat Sâm Mai 05, 2018 11:13 pm de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: 2. În cadrul unei cereri au voie să răspundă doar persoanele implicate şi membrii echipei Metin2LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sancţionat cu ban pe forum sau avertisment după caz.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Mai 06, 2018 1:40 am

Îmi pare rău dar, contul rămâne blocat permanent deoarece ai încălcat regulamentul jocului.
Pentru a recupera numele poti plati 50MD in site-uri.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis