Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Dum Iul 23, 2017 10:31 am

Numele tău din joc: Zeno
Numele inculpatului: MrBlue
Regula încălcată: ste interzisă jignirea în orice fel direcționată către jucători sau staff, indiferent de relația cu aceștia. Aluziile ofensatoare sunt de asemenea interzise. Prescurtările vor fi interpretate mereu precum ar avea un înțeles negativ.
durată banului: Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Consider ca nu e un motiv pentru da primii ban
Alte detalii (Opţional): Blue, nu cred ca prin ''daca se inchide lf-u blue ramane fara bani de cereale '' , daca iti mai aduci aminte eram intr-o confa cu tine si altii si chiar tu ai inceput sa faci glume despre chestia asta si dupa ce am intrat si restul in joc facand glume pe seama asta de ce nu te-ai suparat atunci .? Nu inteleg de ce asculti de unele persoane si crezi ca eu spunand la gluma crezi ca te-am injurat sau am vrut sa te ofensez in vreun fel . Cred ca acel motiv nu este unul adevarat pentru ban, cred ca e un motiv de gradinita, daca ai sta sa banezi pe toti care te vorbesc de rau si crede-ma mult mai rau atunci serverul ar ramane fara pleyeri . Recunosc ca prima data am luat ban pe drept ,dar cu acest motiv nu ai cum sa dai ban .Hai sa gandim putin matur si spune-mi daca ala e un motiv adevarat pentru a primii ban . Astept un raspuns clar nu ca si la restul ''ai incalcat regulamentul.....''si as mai dorii sa vorbim pe skype civilizat ,matur fara injuraturi . Multumesc
EDIT: In cursul zilei de azi am primit interdictie pe srv , care e motivul ?
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Iul 23, 2017 5:49 pm

O sa iau warn dar nu-mi pasa,e bataie de joc pe fata. Mai nou pe lf e bataie de joc pe fata,GeoJrr ala s-a ofticat asa tare la concursul 3 beri talpa ,a postat video pe yt cu blue cand zicea nu stiu ce sau facea numai tin minte exact,a intrat pe sv cu send si se filma pe N conturi,l-a amenintat,jignit si etc iar mai nou a primit unban :)))))) asta e prea penal frate :))) sa numai zic de alte exemple care la fel,primeau unban la un video postat.
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Dum Iul 23, 2017 6:12 pm

Serios acuma cum sa ia ban pe sv pentru skype mai ales ca dashac ristosu mami ei a imbarligat totu pro unban
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Dum Iul 23, 2017 6:53 pm

MrDici scrie:O sa iau warn dar nu-mi pasa,e bataie de joc pe fata. Mai nou pe lf e bataie de joc pe fata,GeoJrr ăla s-a ofticat asa tare la concursul 3 beri talpa ,a postat video pe yt cu blue cand zicea nu stiu ce sau facea numai tin minte exact,a intrat pe server cu send şi se filma pe N conturi,l-a amenintat,jignit şi etc iar mai nou a primit unban :)))))) asta e prea penal frate :))) sa numai zic de alte exemple care la fel,primeau unban la un video postat.
BUZZZZ scrie:Serios acuma cum sa ia ban pe server pentru skype mai ales ca dashac ristosu mami ei a imbarligat totu pro unban
Pai mai nou se ia ban pentru ca vor unele persoane , am primit interdictie pe server pentru ca imi caut dreptatea si astept sa mi se dea un raspun de ''staff matur'' asa cum zic ei ca sunt .
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Iul 23, 2017 8:13 pm

Contul ramane blocat permanent deoarece ai incalcat regulamentul jocului.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis