UnBan(nu am nevoie de depanare)

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
tab
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Apr 09, 2016 1:33 pm

Lun Mai 29, 2017 10:10 pm

Numele tău din joc: TAB
Numele inculpatului: Nu se stie sigur
Regula încălcată: BUg la lag
Durata banului:Permanent
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Pentru ca nu am facut nimic
Alte detalii (Opţional): Medeea mi-ai dat niste raspunsuri la reclamtii de ma dai pe spate,cand am intrebat pe [SA]Blue cn mi-a dat ban a zis ca *medeea * tu ai zis ca jawad m-a prins facand bug la lag , si ca ma banat dupa ca tu mi-ai dat ban si tot asa o harababura eu nu am facut niciun fel de bug, tu ai spus ca multi s-au distrat in seara aia cu acel bug la lag* si vad ca au fost pe aceeasi data cu mine banati ,eu cred ca mi-ai dat degeaba ban tinand cond ca nu am facut nimic si mai mult ca sigur mi-ai dat ban ca erau conturile prin vale la bonusat ,daca chiar a fost vreun lag asta nu inseamna ca am facut eu de pe conturile mele da este IP meu ala si Id meu asta il poate face orice gm ca dovada vad ca au fost mai multi banati in seara aia totusi mailu meu nu apare pe acolo vad .mi-ai dat ban degeaba pe unu din conturi si acum il bagi pe jawad ca ma vazut el si nici on nu cred ca era ,erai doar tu cu un [H] on pe cand ma ridicasem de la pc eu , daca au facut alti lag nu inseamna ca am facut si eu si in seara aia pana sa ies eu nu a fost niciun lag eu cel putin nu am avut ,ai dat un ban degeaba , pe motiv de lag si ai venit cu imagini nefondate dupa ban si cu un clip cu jawad ,nu am nevoie de debanare dar nu e corect ce ai facut si nu sunt singuru care a patit asa ,nu am facut 3 reclamatii ptr a recupera contu le-am facut ptr a vedea ce poti sa spui in ele tinand cond ca am astepotat un raspuns cam mult,probabil nu aveai dovada cv sa imi raspunzi ,poate sa ramana banat din partea mea A si aproape toti membri i-am intrebat de pe alt cont facut daca exista bug la asa cv majoritatea au ras cand am intrebat se stiu ei singuri care au ras si au ramas uimiti(nu am facut atatea reclamatii ptr itemele de pe cont sau ce mai detineam pe el am facut ptr ca am luat ban degeaba )//////////////////////Astept raspuns si de la un [SA]
Ultima oară modificat Lun Mai 29, 2017 10:12 pm de către tab, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
tab
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Apr 09, 2016 1:33 pm

Lun Mai 29, 2017 10:10 pm

Sa-mi raspunda si un [SA] sa vada niste motive fara noima
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Mai 29, 2017 10:20 pm

Personal imi cer scuze in numele lor, a fost o greseala care nu se va mai repeta. Contul a fost debanat.

Subiect inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis