Cerere unban

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Mie Aug 02, 2017 3:02 am

Numele tău din joc: Kaisen, GencoVolpone
Numele inculpatului: [GM]Reme
Regula încălcată: Flood la un jucator si nici nu am dat eu
Durata banului: Permanent ?
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Ca nu am facut nimic
Alte detalii (Opţional): -
Ultima oară modificat Mie Aug 02, 2017 3:29 am de către Metin2 PvM, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mie Aug 02, 2017 3:04 am

Kaisen scrie:Numele tău din joc: Kaisen
Numele inculpatului: [GM]Reme
Regula încălcată: Flood la un jucător şi nici nu am dat eu
durată banului: Permanent ?
Motivul pentru care considerați că meritați unban: Ca nu am făcut nimic
Alte detalii (Opţional): -
DIN CATE AM INTELES , NU EL MI-A DAT FLOOD CICA MI-AR FI DAT THINKEER . NU CRED CA ARE VREO VINA .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
sefThinker
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Iul 25, 2017 1:33 am

Mie Aug 02, 2017 4:54 am

In primul rand ,nu înteleg pe ce motiv am eu interdictie , deja aceste treburi mi se par că o dau in niste copilărisme ieftine de 13 ani ( se acceptă in cazul lui Mary) .
In al doilea rand , nu vad undeva regulă să nu se dea flood intre playeri , recunosc că eu i-am dat flood lui mary . Cu Dicianu Cătălin nu am avut niciodată vreo tangență de a îi da flood (spun acest lucru pentru că am tot auzit că el mă reclamă că-i dau flood , nu stiu cu ce sărăntoci umblă el prin conferinte) .
In al treilea rand , cer ca această interdictie prostească să fie scoasă , mi-am dedicat foarte mult timp in acest joc si pot spune că nu am stat rău financiar in privinta jocului (donatului) .
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mie Aug 02, 2017 11:46 am

sefThinker scrie: în primul rand ,nu înteleg pe ce motiv am eu interdictie , deja aceste treburi mi se par că o dau în niste copilărisme ieftine de 13 ani ( se acceptă în cazul lui Mary) .
în al doilea rand , nu văd undeva regulă să nu se dea flood intre playeri , recunosc că eu i-am dat flood lui mary . Cu Dicianu Cătălin nu am avut niciodată vreo tangență de a îi da flood (spun acest lucru pentru că am tot auzit că el mă reclamă că-i dau flood , nu stiu cu ce sărăntoci umblă el prin conferinte) .
în al treilea rand , cer ca această interdictie prostească să fie scoasă , mi-am dedicat foarte mult timp în acest joc şi pot spune că nu am stat rău financiar în privinta jocului (donatului) .


Ho nebunule ca nu intereseaza pe nimeni ca ai donat tu , ai gresit, BAFTAA.
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
DokitaSef
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Mar Aug 01, 2017 1:41 pm

Mie Aug 02, 2017 1:58 pm

sefThinker scrie:în primul rand ,nu înteleg pe ce motiv am eu interdictie , deja aceste treburi mi se par că o dau în niste copilărisme ieftine de 13 ani ( se acceptă în cazul lui Mary) .
în al doilea rand , nu văd undeva regulă să nu se dea flood intre playeri , recunosc că eu i-am dat flood lui mary . Cu Dicianu Cătălin nu am avut niciodată vreo tangență de a îi da flood (spun acest lucru pentru că am tot auzit că el mă reclamă că-i dau flood , nu stiu cu ce sărăntoci umblă el prin conferinte) .
în al treilea rand , cer ca această interdictie prostească să fie scoasă , mi-am dedicat foarte mult timp în acest joc şi pot spune că nu am stat rău financiar în privinta jocului (donatului) .
Taci ****** dumnezei de parlit, il faci sa-i dea ban la Ciorbita?
Futute-n gat de olog, mancamiai **** cu pofta direct de la frigider ca astazi e cald si te racoare, futute-n cur de virginescu plod de 1 an si jumatate in cristosu ***** ica iti dau o palma de te bag inapoi in pamant ****** rasa ***** de olog inputit zdreanta, de nu il debaneaza te tai cu lama de la cutit sa moara ma-ta spanzurata de un bec ars fix langa aragaz ca sa pot sa-i dau foc mai repede sa sara butelia in aer odata cu tine si cu ea, mars
 ! Mesaj de la: Kidde
Ai fost sanctionat cu avertisment.
5. In cadrul unei reclamatii au voie sa dea reply doar persoanele implicate si membrii echipei Metin2 LastFight. Oricine altcineva care intervine va fi sanctionat cu ban pe forum sau warn dupa caz.
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mie Aug 02, 2017 2:44 pm

Contul rămâne blocat deoarce ai încălcat regulamentul jocului.

Topic closed!
Închis