Unban xVaDauClasa.

În cazul în care consideraţi că vi s-a făcut o nedreptate şi doriţi debanarea(deblocarea) contului, aici puteţi face o cerere.
Închis
Avatar utilizator
tuestibun
Jucător
Jucător
Mesaje: 13
Membru din: Lun Iul 11, 2016 9:53 pm

Mar Iul 12, 2016 11:35 pm

1.Numele tău din joc:xVaDauClasa
2.Numele inculpatului: -
3.Motivul reclamaţiei: Nu am fost vinovat si eu deaia am facut inima ca samanca aia Sellene era o prietena buna si ea este nesimtita si ma acuza pe nedrept vreau unban nu am fost vinovat .
4.Postarea unei dovezi cât de cât incriminatiorii (Obligatoriu de tip video):
5.Alte detalii (Opţional): Nu am niciun send credeti-ma joc de aproape 1 an pe server am full site pe cont breazla pe locu 5 in top nu as avea de ce sa folosesc send si pe samanca Sellene o cunoasteam si ea e nesimtita ca m-a acuzat pe nedrept si chiar daca as avea send as baga pe un cont fara site doar iteme dar nu o fac nu am nimic cu niciun player si nici un membru din staff sunt toti de treaba si vreau unban nu sunt vinovat!!!!!!!
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 12, 2016 11:48 pm

Si eu sunt tot full ca tine si de 1 an joc pe server. Sellene aia la toti cu site care o bate zice ca are send..asa îmi zice si mie de fiecare data. Nu merita sa ia ban pentru ciuda altora. Eu unul il cred si stiu ca asa e. Ce prost si-ar baga send pe cont de 4mil? Sa fim sinceri..
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mie Iul 13, 2016 12:01 am

Nu mai fa topicuri aiurea. Raspunde la cel deja existent.

Topic Closed!
Imagine
Imagine
Imagine
Închis